Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čokoláda, cigára a mrtvé Nintendo

15. 6. 2008

Toto je povídka pro Kouyu. Protože ona má ráda tento pár (co jsem vyrozuměla z těch nosebleedů) dovolila jsem si napsat yaoi povídku. Snažila jsem se, aby ,když si jí přečtete, Vám okamžitě naskočil v mysli ten obrázek, jak to spolu ti dva prováděj (ďábelský úsměv). Snad z toho bude mít má drahá mrtvici a Vy ostatní se u toho pobavíte nebo alespoň ... ehm ... no prostě se Vám to bude líbit...
Takže tato povídka je věnována jako opožděný dárek pro Kouyu a všechny ostatní, kteří úspěšně či neúspěšně složili maturitu. (Kdo by ji nesložil, tak to bude takové bolestné...snad.)

 

       ,,Mello? Kam to jedem?“ optal se zmateně. ,,Někam do bezpečí.“ odpověděl nezúčastněně, jako by je ještě před chvílí nebombardovali municí všeho druhu. Normálními kulkami počínaje přes zápalné lahve až po munici do bazuky. Ani by se nedivil kdyby na ně vyrazili s tanky. Ve městě to vypadalo jako hotová apokalypsa. A to všechno kvůli tomu šílenému Kirovi.
       
        ,,Ani Nintendo tady nemám.“ vzdechl zničeně. Na to mu jeho společník nic neřekl. Po chvíli si zapálil cigaretu a znuděně si prohlížel okolní krajinu ubíhající za oknem auta. Jeli hodně dlouho, takže nedopalků cigaret v popelníku auta přibývalo a krabiček naopak radikálně ubývalo. Navíc venku začalo mrznout. I teplota v autě klesla a tak se Matt zachumlal do své vesty. Pohodlně se opřel o sedadlo a když nic jiného tak se alespoň pokusí usnout, aby nemusel myslet neustále na nedostatek nikotinu a hlavně nemusel truchlit nad ztrátou své oblíbené hračky.
 
          Nakonec se mu to skutečně podařilo.
 Dostali se na dálnici, kde moc aut neprojíždělo a tak bylo těžší je najít. Už jeli celkem dlouho, navíc bylo lepší když se někde na nějaký čas schovají do doby než pronásledování povolí. Mello tedy zajel několik kilometrů mimo vyznačené cesty. Dostal se na blátivou cestu, kde prostě nebylo možné, aby normální teréňák projel natož normální auto. Motor po chvíli kočkování přestal poslouchat a zradil nedaleko lesíka.
 
           Bylo to celkem neuvěřitelné, že Matt ještě pořád spal i přestože s nejvyšší pravděpodobností měl na sedací části těla modřiny velké jako to Nintendo, které jistě ve snu oplakával. Vlastně to neodnesl jen ten hrací přístroj, ale i Mattovi brýle a bez nich vypadal jinak. Tak dětsky. Mallo si povzdechl, složil ruce na volant a opřel si o ně čelo. Tady by sice měli být v bezpečí, ale kdo ví. Pohlédl na svého spolujezdce. Vypadal roztomile, jak pravidelně oddychoval.
 
           Zase se opřel o sedadlo. Nedalo se dělat nic než čekat. Prohlédl si toho andílka spícího vedle. Tomu se teď svezla hlava na Mellovo rameno. Ten měl teď hned několik možností. Ta první byla, že ho praští po hlavě a tím ho vzbudí. Druhá, že ho vzbudí humánnějším způsobem. Třetí, že ho nechá tak jak je a právě tahle možnost se mu zdála nejpříjemnější, ovšem na druhou stranu nejnepřirozenější.
 
            Vlastně je jedno, jestli si zkazí život dnes nebo až zítra. Stejně už to mají spočítané. Jdou po nich snad všechny zločinecké sekty, organizace i spolky na zničení lidstva. No jo to hold když génius nadzvedne někomu madle hned je kolem toho pozdvižení. Ale zkazit si život jistým způsobem může být zcela určitě příjemnou zábavou pro tento chmurný večer.
 
            Znovu se otočil na svého kamaráda. Dnes je možná poslední možnost si pořádně zapíchat a jediný kdo je po ruce je tu on. Jak povzbudivé. Přejel pohledem po neposedných vlasech přes líčka zčervenalá chladem až po smyslné rty když ho vytrhl z jeho objevné pouti lehce posměšný hlas. ,,První pravidlo špioningu. Když chceš někoho sledovat ujisti se, že nesleduje on tebe.“
 
            Odvrátil se od něj. ,,A jaké je druhé pravidlo?“ plácl aniž by nad tím přemýšlel. Prostě jen musel něco říct. ,,Nikdy si nic nezačínej se svým parťákem jinak to zle odnesou oba.“ otevřel jedno očko a zahleděl se na Mellův kamenný výraz upírající kamsi do dálky. ,,Ale teď už je to jedno, co? Jsme hledanější než fotky nahý královny Alžběty, takže je to v podstatě na nic. Ale musím přiznat, že jsem rád, že poslední hodiny života strávím s tebou.“
 
            Mello okázale ignoroval dvojsmyslnost, která z jeho proslovu přímo čišela. ,,Nevěděl jsem, že si až takovej pesimista. Ještě máme šanci z toho vyváznout.“, ,,Jo ale s natrženou řití.“. Blonďák si jen odfrkl. ,,Ale jestli chceš…“ protáhl Matt a narovnal se. ,,…zkusit to klidně můžeme.“ pousmál se.
 
          Mello se v tom tak trochu ztrácel. Co že můžou zkusit? Odpověď mu přišla v zápětí. Matt si na něj obkročmo sedl a dřív než stačil jeho společník něco udělat políbil ho. Moc jemný nebyl, ale o to víc vzrušující. ,,Tak co, Mello? Líbí?“ šibalsky se usmál. Prstem jel přes jeho černou koženou bundu až k pásku kalhot. Ten si ho přitáhl k sobě blíž dožadujíc se dalšího polibku, který mu byl s radostí věnován.
 
            Blonďák ho začal prozkoumávat na nahé kůži zad. Ten se prohnul. ,,Studíš.“ pousmál se a zhoupl se v bocích. Tak tedy rukama přel přes boky nahoru k bradavkám. Přejel přes jednu palcem, štípl jí a pak zas pohladil. Pod jeho doteky rychle ztvrdla. Tu druhou vzal do úst. Obkroužil ji jazykem a pak stiskl mezi zuby při čemž mírně zatahal. Odměnou mu byl sotva postřehnutelný sten, ale i to ho potěšilo.
 
            Matt mu mezi tím žužlal ouško a prsty se proplétal záplavou zlatavých vlasů. Pohupoval se v bocích dráždíc tím Mella na nejvyšší úroveň. Rozvázal vázání na Mellově kožené bundě pod kterou již nic neměl. Přejel konečky prstů od klíční kosti přes hrudník, kde na chvilku pozastavil u bradavek, ale hned zase sjel až do klína, kde ho začal nesmlouvavě dráždit.
 
             Mello se v sobě snažil zadusit zasténání, ale pohyby jeho těla byly víc než jasným znamení, že chce zajít mnohem dál. Vzal ho znovu kolem pasu a nedočkavě ho položil na sedačky. Sám si stáhl kožené kalhoty a klekl si nad Matta. Ten jeho tělo přímo hltal pohledem. Natáhl se, naslinil si prst a pomalu ho zasunul do Mellova vstupu. Kolenem mezi tím dráždil jeho rozkrok. Blonďáček se prohnul, když narazil na to správné místečko uvnitř. Zaryl nehty do sedačky.
 
             Už ho omrzelo čekat až se Matt vyřádí a dá tak svému svědomí, alespoň maličkou útěchu po tom co tu přefikne svého nejlepšího kamaráda a posléze se bude utěšovat že ho to aspoň nebolelo. Chytl ho za zápěstí a odtáhl ho od svého otvoru. Sám si rukou oddálil půlky a do druhé uchopil jeho tepající penis, který hned na to zavedl hluboko do sebe. Těžce vydechl. Věděl, že ho to bude bolet, ale nemyslel si, že tak moc.
 
           Matt ho musel přidržet kolem pasu, protože jak ho znal, on by pokračoval až do roztrhání těla. Což v této situaci skutečně hrozilo, zvlášť když ho ani pořádně nepřipravil. Natáhl se k němu, pohladil po vlasech a vášnivě políbil. Mello ho objal kolem krku, pomalu se nadzdvihl a pak zas dosedl. A pak znova. Už to tak nebolelo a tak začal přirážet rychleji. Matt vzal jednu jeho bradavku do ruky a druhou do úst. Pořád ho přidržoval kolem pasu, protože se Mallo šíleně chvěl.
 
           Natáhl se na sedačku, vzal do ruky jeho penis a začal ho třít. Mello mírně zasténal. Opíral se rukou o sedačku vedle Mattových zpocených vlasů. Druhou se přidržoval o jeho bok a stále zrychloval své pohyby. Těžce dýchal, cítil jak mu krev buší ve spáncích. Matt na tom nebyl jinak. Pomáhal Mallovi se nadzvedávat. Když už si myslel, že vybuchne skousl si ret a stiskl Mellovi boky tak až se mu tak vytvořily modřiny. On ne stejnou chvíli zpomalil. Sevřel Matta v sobě. Oba společně vykřikli.
 
            Mello se zničeně zhroutil na Matta, který ho pak objal. Ten vyhlédl ven z okýnka. ,,Sněží.“ řekl nepřítomně. Mellovi to došlo až po pár minutách. Pomalu si na něj zase sedl a podíval se ven. Skutečně sněžilo. Na obzoru temné lesy. Krajina jako z pohádky.
 

           Ráno když se oba probudili je čekalo nemilé překvapení. ,,Matte vstávej!“ zatřásl s ním. ,,Co je?“ promnul si oči. Ovanul ho studený vzduch a tak se raději zachumlal do své bundy. Vylezl ven a doběhl za Mellem, který ho kamsi vedl. Po chvíli stanuli před vysokým, polorozbořeným kostelem. ,,Úkryt.“ řekl jednoduše Mello a šel to prozkoumat. Matt měl tik v oku. ,,Neříkej mi, že budem teď bydlet tady.“ rozběhl se za ním, aby se ujistil a popřípadě ho i řádně potrestal.

 

PS: Příště zkusím trojku Mello x Matt x Near. Kdyby tato povídka nezabrala tak ta příští Kouyu jistě dorazí...

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*_______________________*

(macikxxx, 3. 1. 2009 19:51)

No kdybych to měla prodat na trhu řeknu něco v tomhle smylu :P...:Páni právě jsem si četla jednu povídku o Death Note (pro inspiraci *smirk*) na pár MelloxMatt, což bych řekla že není zas tak obvyklý, ale co já vim. Death Note je pro mě jedna velká neznáma, ale trochu zaexperimentuju a napíšu jednu yaoi povídku na anime které jsem vživotě neviděla a které mi názvem připomíná čistič vodního kamene. Ale zpět k té povídce. Byla úžasná, absolutně to nechápu. Nebylo tam žádné násilí, žádná krev, žádné mlacení, zranění-pokud nepočítám dvě malé modřinky, a co víc byl tam soucit! laskavost! (Div divoucí) Oni na sebe byli hodní. Docela mě to vyděsilo. A teď se držte, nebyly tam žádné sentimentální žvásty o večné láske nebo kecy jim podobné, neskončilo to vraždou ani sebevraždou, nesebralo vám to vaši psychiku do hajzlu. Byla to naprosto normální lechce vtipná povídka s dvojsmysly které tak miluju....Nepochopitelné. Na můj vkus sice trošku krátka (No jo, jenže všichni nejsou takový magoři jako ty a co nemá nejmíň 50 A4 textu z toho 30 jenom sex není tvoje.)
A nakonec tam byl nejhezčí obrázek jaký jsem kdy o Death Note viděla. (Není tam ani maličký náznak zlosti či hořkosti! Držte mě!)..."Koupím si dvě za pade!"

juuu

(haru, 1. 7. 2008 10:31)

to bolo sugoi *zasnený pohľad* úžasne napísané a oni dvaja sú spolu proste naj *roztápa sa*

...

(Kouya, 23. 6. 2008 15:22)

.... *noseblead* ....
Perfektní *srdíčka v očích*

ech...

(shinigami, 19. 6. 2008 17:17)

škoda, že tam objaví len na chvilku... už sa ho nemožem dočkať, ked ho tu takto ospevujete... = DD

Kawaii!

(Kagome/Kurama, 17. 6. 2008 11:30)

Na tyhle dva sice povídky nečtu, přece jen, Matta jsem v seriále viděla jen jednou na malý okamžik, ale nejpíše to napravím, tihle dva spolu se mi zamlouvají...*devil look* xD Opravdu úžasně napsáno! *klaní se*

.....

(jun...sss, 16. 6. 2008 20:58)

Takže nejdříve se pořádně vykřičím:

MATT/MELLO!!!!! *rozpouští se* Miluji tenhle pár!!!Matt a Mello miláčci moji!!*omdlela*

Teď příjde už trochu normálnější komentář..

No musím říct že mi to těžce připomíná jedno doujinshi (které Jun nemůže sehnat anglicky) ale napsaný to bylo dobře, Matt se k Mellovi s kvěle hodí (mnohem lepší pár než Mello/Near )

Shinigami: To pomalu neví nikdo *smích* Matt se v anime mihne jen na chvilku ale stejně si stihl nadělat spoustu fanoušků (kdo by se divil *zamilovaně hledí na obrázek Matta*)

Si děláš srandu, ne? XD

(Fussi-chan, 16. 6. 2008 19:41)

To je gól toto... to je gól XD Proč vysvětlím později XD

wuaha

(Shinigami, 16. 6. 2008 14:48)

bože, tak na tú trojku sa už teším... = DD aj táto bola skvelá, len neviem, kto je matt? ponho som sa ešte nedostala...